Wtorek, 9 sierpnia 2022 03:41
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Manifestacja narodowców w Gdańsku przeciwko polityce proimigracyjnej gdańskiego ratusza

13 listopada o godz. 13.00, pod pomnikiem Neptuna w Gdańsku Młodzież Wszechpolska organizuje protest przeciwko polityce proimigracyjnej władz Gdańska. Manifestację organizują członkowie Młodzieży Wszechpolskiej i Ruchu Narodowego.
Manifestacja narodowców w Gdańsku przeciwko polityce proimigracyjnej gdańskiego ratusza
Autor: Młodzież Wszechpolska

Jak możemy przeczytać na stronie Młodzieży Wszechpolskiej:

Wyraźmy wspólnie swoje poparcie dla bezpieczeństwa naszych granic i sprzeciw wobec bezrefleksyjnej, proimigracyjnej polityki Miasta Gdańska !!

- Polskie granice są obecnie szturmowane przez setki imigrantów z Bliskiego Wschodu. Są oni wysyłani przez białoruskie służby i mają na celu destabilizację Polski. Wielu z nich stanowi potencjalne zagrożenie dla Polek i Polaków.

- Straż Graniczna, od tygodni bohatersko broni naszych granic niekiedy tracąc przy tym zdrowie, będąc atakowana przez agresywnych imigrantów.

- Nasza manifestacja ma na celu sprzeciw wobec kolaborowania przez Panią Prezydent Dulkiewicz z grupami wspierających nielegalną imigrację. Chcemy, również okazać wsparcie dla funkcjonariuszy, którzy dbają o bezpieczeństwo naszego kraju chroniąc granic. Wyrażamy też sprzeciw wobec masowej, niekontrolowanej imigracji oraz budowy społeczeństwa multikulturowego.

 

(tomm)


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama