Piątek, 12 sierpnia 2022 07:09
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Zapraszamy na Koncert Kolęd: „W oczekiwaniu na cud”

Koncert odbędzie się 4 grudnia o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Sztuki. Wystąpią Dominik Rodkiewicz, chóry Passionatka oraz Niebosklonni. Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek i licytacje na rzecz chorego Antosia, którego historię już przedstawialiśmy.
Zapraszamy na Koncert Kolęd: „W oczekiwaniu na cud”
Autor: Materiały promocyjne

Jest to koncert charytatywny, na który wstęp jest wolny. Choroba Antosia coraz bardziej daje się we znaki i stawia przed rodziną kolejne wyzwania.

- Mój synek zmaga się z nawracającymi atakami padaczki, ma ogromna wadę wzroku, zaburzenia autystyczne, wciąż nie mówi, nie wykonuje poleceń, jest dzieckiem niesamodzielnym, niskofunkcjonujacyn społeczne i fizycznie – mówi jego mama Małgorzata. - Nawet noc nie przynosi odpoczynku, bo organizm Antosia nie potrafi przejść w stan spoczynku... Zbiórka na rzecz leczenia mojego synka przebiega bardzo powoli. Tylko w październiku wystawiono nam faktury na 18,5 tys. zł

 

(tomm)Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama