Piątek, 12 sierpnia 2022 07:24
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Młody mężczyzna z „trawką” w samochodzie

Kryminalni zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który miał narkotyki. Mundurowi w samochodzie, którym jechał się mężczyzna, znaleźli marihuanę. Funkcjonariusze zabezpieczyli zakazane substancje, a mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu. Śledczy wczoraj przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut dotyczący posiadania narkotyków.
Młody mężczyzna z „trawką” w samochodzie
Autor: KPP Tczew

W miniony wtorek (23 listopada br.) policjanci z wydziału kryminalnego na jednej z ulic w miejscowości Subkowy zauważyli siedzącego w samochodzie marki Seat znanego im z wcześniejszych interwencji 30-letniego mieszkańca Tczewa. Mężczyzna, widząc funkcjonariuszy, próbował odjechać, lecz mundurowi postanowili zatrzymać go do kontroli. Stróże prawa podejrzewając, że mężczyzna może mieć w samochodzie narkotyki, rozpoczęli interwencję. W trakcie policyjnych czynności mundurowi w drzwiach seata znaleźli kilka zawiniątek z narkotykami, które zabezpieczyli. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że była to marihuana. 30-letni mieszkaniec Tczewa został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone narkotyki policjanci przekazali do dalszych badań.

 

24 listopada zatrzymany mężczyzna został przesłuchany przez śledczych i na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Teraz losem mężczyzny zajmie się sąd.

 

Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

Opr. (tomm)/KPP TczewOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama