Piątek, 12 sierpnia 2022 08:08
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Dachowanie auta na drodze krajowej nr 91. Służby przypominają - rozwaga i szczególna ostrożność na drodze to podstawa!

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło przedwczoraj na krajowej „jedynce”. Wstępnie co ustalono: kierująca audi na łuku drogi zjechała z pasa ruchu i uderzyła w przepust. W związku ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę oraz o dostosowanie prędkości do panujących warunków.
Dachowanie auta na drodze krajowej nr 91. Służby przypominają - rozwaga i szczególna ostrożność na drodze to podstawa!
Autor: KPP Tczew

29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 15.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w m. Subkowy. Na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego tczewskiej komendy, którzy wstępnie ustalili, że 41-letnia mieszkanka powiatu tczewskiego jadąca audi, zjechała z pasa ruchu i uderzyła w przepust drogowy, po czym auto dachowało. W wyniku tego zdarzenia 41-letnia kierująca audi oraz trzy pasażerki z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Przeprowadzone badanie kierującej na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że była trzeźwa.

 

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i zdrowy rozsądek. Dostosujmy prędkość do panujących warunków na drodze. Zmienne warunki na drogach powodują, że policjanci z drogówki mają pełne ręce roboty. Jednak nie do wszystkich kierowców trafiają apele o rozsądek i przysłowiowe zdjęcie nogi z gazu. Dlatego stróże prawa przypominają, że dobry kierowca to taki, który jest odpowiedzialny, kieruje się zasadą ograniczonego zaufania i dba o bezpieczeństwo swoje, ale też innych uczestników drogowych.

 

Opr. (tomm)/KPP TczewOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama