Piątek, 12 sierpnia 2022 07:48
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

UWAGA! Bardzo ślisko i tłoczno na „jedynce”. Zachowajmy ostrożność

Zimowa aura trwa krótko, a już daje się we znaki kierowcom. Śnieg i lód na drodze krajowej nr 91 na trasie Miłobądz – Pruszcz Gdański to istna „szklanka”. - Samochody jeżdżą z minimalną prędkością, a i tak koła boksują – powiedział nam jeden z kierowców, który jechał dzisiaj „jedynka”.
UWAGA! Bardzo ślisko i tłoczno na „jedynce”. Zachowajmy ostrożność
Autor: Nadesłane do redakcji

Kierowca zmierzał z Gdańsk przed godz. 15.00 – w korkach i nieposypaną albo posypaną stanowczo zbyt słabo szosą... Na całym opisanym odcinku droga jest przez te warunki zatłoczona, by nie powiedzieć zakorkowana! Jest ślisko i niebezpiecznie. Kierowca na dowód jak fatalne warunki panują na tej przecież – krajowej drodze, wykonał parę zdjęć komórką z samochodu. Widać na nich gołym okiem, jak fatalne warunki panują na drodze.

Pozostaje zaapelować o ostrożną jazdę i zachowanie szczególnej ostrożności. Lepiej dojechać do celu i spóźnić się niż nie dojechać w ogóle.

 

(tomm)Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama