Środa, 10 sierpnia 2022 01:24
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Dozór policyjny za kradzież zuchwałą i narkotyki

Policjanci przeszukali jego mieszkania i znaleźli plecak z dokumentem należącym do pokrzywdzonego oraz dodatkowo... amfetaminę, co potwierdzono wstępnym testem Zatrzymany mieszkaniec Tczewa został przesłuchany przez śledczych i usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży zuchwałej oraz posiadania narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.
Dozór policyjny za kradzież zuchwałą i narkotyki
Autor: KPP Tczew

2 grudnia br. kryminalni z Tczewa zajmując się wcześniej sprawą kradzieży zuchwałej, zatrzymali mężczyznę podejrzanego wcześniej o to przestępstwo. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Tczewa. Mundurowi ustalili, że sprawca na jednej z ulic w Tczewie ukradł plecak wraz z dokumentami należącymi do obywatela Mołdawii.

Funkcjonariusze w trakcie przeszukania jednego z mieszkań, w którym ukrywał się podejrzany mężczyzna, odzyskali i zabezpieczyli skradziony plecak z dokumentem oraz zabezpieczyli zawiniątka z zakazaną substancją. Stróże prawa doprowadzili mieszkańca Tczewa do policyjnego aresztu.

W miniony piątek na podstawie zebranych dowodów śledczy zatrzymanemu mężczyźnie przedstawili zarzuty dotyczące posiadania narkotyków oraz kradzieży w recydywie. Prokuratura nałożyła środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za te przestępstwa mężczyźnie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Opr. (red.)/KPP Tczew


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama