Niedziela, 3 lipca 2022 22:04
Reklama
Reklama

Rozpoznajesz tę osobę? Dzięki monitoringowi ustalono wizerunek sprawcy uszkodzenia kamer

Śledczy z tczewskiej komendy poszukują świadków lub osób mogących mieć wiedzę na temat sprawcy, który uszkodził dwie kamery. Do zdarzenia doszło 22 listopada br. na ul. Armii Krajowej 21. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policją, której funkcjonariusze zapewniają anonimowość.
Rozpoznajesz tę osobę? Dzięki monitoringowi ustalono wizerunek sprawcy uszkodzenia kamer
Autor: KPP Tczew

Funkcjonariusze z tczewskiej komendy prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło 22 listopada br. o godz. 22.04 na ulicy Armii Krajowej 21 w Tczewie. Mundurowi prowadzący sprawę ustalili, że sprawca podszedł do budynku i spryskał sprayem kamerę znajdującą się przy wejściu, a następnie to samo zrobił z kamerą umieszczoną na klatce schodowej. Mężczyzna spowodował straty w wysokości tysiąca złotych. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach z monitoringu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami.

 

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 74 28 185 lub na numer alarmowy 112 albo pisząc na adres: [email protected] Zapewnia się anonimowość.

 

KPP Tczew


Oceń

Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 20°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama