Środa, 29 czerwca 2022 14:12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poszukiwany 33-latek odpowie za kradzieże i posiadanie narkotyków

Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Tczewa, który był poszukiwany za kradzieże. Ponadto, funkcjonariusze znaleźli przy nim i zabezpieczyli narkotyki. Mężczyzna trafił do aresztu, w którym będzie odbywał karę blisko 1,5 roku więzienia. Dodatkowo za posiadania środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Poszukiwany 33-latek odpowie za kradzieże i posiadanie narkotyków
Autor: KPP Tczew

14 grudnia br. po godzinie 9 rano policjanci zespołu wywiadowczego tczewskiej komendy ustalili, że jedną z ulic miasta idzie poszukiwany przez nich mężczyzna. Policjanci pojechali na miejsce i zatrzymali 33-letniego mieszkańca Tczewa poszukiwanego za kradzieże.

 

Mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności blisko 1,5 roku. Podczas rozmowy mężczyzna był zdenerwowany. Stróże prawa podejrzewali, że mężczyzna może mieć przy sobie narkotyki. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się, w tylnej kieszeni spodni mężczyzny policjanci znaleźli kilka zawiniątek z narkotykami, które zabezpieczyli. Wstępne badania narkotestami wykazały, że była to marihuana oraz amfetamina. Policjanci 33-latka doprowadzili do policyjnego aresztu. Zabezpieczone narkotyki mundurowi przekazali do dalszych badań.

 

Wczoraj zatrzymany mężczyzna został przesłuchany przez śledczych i na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał zarzut dotyczący posiadania narkotyków. 33-latek został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywać orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności.

 

Za przestępstwo posiadania środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

(tomm)


Oceń

Komentarze
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 23°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama