Środa, 29 czerwca 2022 16:13
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zatrzymano dwóch sprawców ugodzenia nożem. Pokrzywdzony okazał się być osobą poszukiwaną

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzna w wieku 41 i 42 lata, którym będzie postawiony zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia i gróźb karalnych. Mężczyźni weszli do domu i pobili śpiącego pokrzywdzonego, a następnie jeden z napastników ugodził go nożem w nogę. Obaj sprawcy oraz pokrzywdzony zostali zatrzymani, ponieważ okazało się, żę pokrzywdzony był poszukiwany w związku z unikaniem odbycia kary pozbawienia wolności.
  • Źródło: KPP Kwidzyn
Zatrzymano dwóch sprawców ugodzenia nożem. Pokrzywdzony okazał się być osobą poszukiwaną
Autor: Policja

W środę  kilka minut po godzinie 20.00 do dyżurnego kwidzyńskiej komendy policji wpłynęła informacja, że w jednym z domów na terenie Kwidzyna doszło do pobicia 29-latka. Przybyli na miejsce interwencji funkcjonariusze szybko ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że do domu weszło dwóch mężczyzn w wieku 41- 42 lat, i zaczęło bić pokrzywdzonego po twarzy, gdy ten spał, a następnie jeden z nich wziął ze stołu nóż i wbił mu go w nogę.

Na miejsce zdarzenia skierowani zostali również ratownicy medyczni oraz grupa dochodzeniowa – śledcza, która przeprowadziła oględziny. Policjanci zatrzymali będących w domu sprawców pobicia oraz sprawdzili w policyjnych systemach wszystkie osoby wobec których podejmowali czynności.

Okazało się, że pokrzywdzony poszukiwany jest do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został opatrzony przez lekarzy w szpitalu i również trafił do policyjnej celi, skąd zostanie przetransportowany do zakładu karnego.

W najbliższym czasie osoby zatrzymane usłyszą zarzuty.


Oceń

Komentarze
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 23°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama