Sobota, 2 lipca 2022 18:55
Reklama
Reklama

Po Dzierzgoniu i Mikołajkach wysadzili następny bankomat w Nowym Stawie!!

- Jak ustalili policjanci ok. godz. 2.30 w nocy z 3 na 4 stycznia br. w Nowym Stawie doszło do włamania wolno stojącego bankomatu w Nowym Stawie. - podaje asp. asp. Sylwia Kowalewska, rzecznik prasowy malborskiej komendy policji. - Aktualnie na miejscu trwają ustalenia, co do tego w jaki sposób sprawcy tego dokonali. W wyniku działania przestępców nikt nie został ranny.
Po Dzierzgoniu i Mikołajkach wysadzili następny bankomat w Nowym Stawie!!
Autor: Collage redakcja

Śledztwo w sprawie prowadzą funkcjonariusze z grupy operacyjno - dochodzeniowej oraz policjanci z laboratorium kryminalistycznym Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

 

- Komendant powiatowy policji w Malborku w związku z tym zdarzeniem ogłosił alarm – informuje, rzecznik KPP Malbork. - Trwają ustalenia okoliczności tego zdarzenia. Zabezpieczono zapisy monitoringu, zebrano ślady. Ustalane są straty jakie powstały.

 

W Ostaszewie, Dzierzgoniu i Mikołajkach Pomorskich. W Mikołajkach w nocy z 20 na 21 października ub. r., a w Dzierzgoniu - wcześniej w nocy 17 na 18 sierpnia br. w Dzierzgoniu. Bandyci także wysadzili bankomat, kradnąc kasetki z pieniędzmi.

Policja Malborska jednak podaje, że jeszcze za wcześnie, by wyciągać wnioski o powiązaniu tych spraw. Pytanie co z pieniędzmi klientów. Niestety nie podano nam ile pieniędzy ukradziono w okolicach Tragamina...

Przypomnijmy, że w Dzierzgoniu mogło dojść w ten sposób do kradzieży ok. 300 tys. zł.

 

 

https://www.tczewska.pl/wiadomosci/21051,kolejny-bankomat-na-powislu-wysadzony-i-okradziony-eksplozja-obudzila-mieszkancow

 

/artykul/54543,pilne-nocne-wysadzenie-bankomatu-w-kasetce-ktora-skradziono-bylo-ponad-300-tysiecy-zlotych

 

 

(red.)


Dzierzgoń 17-18.08.2021
Dzierzgoń 17-18.08.2021

Dzierzgoń 17-18.08.2021


Oceń

Komentarze
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 22°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama