niedziela, 25 września 2022 23:40
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

[GALERIA ZDJĘĆ] Koncert kolęd – Świąteczne Uwielbienie Na Krańcu Świata. Powitanie Nowego Roku w Święto Trzech Króli w Farze

Stowarzyszenie Na Krańcu Świata oraz Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie przygotowało wieczór pełen muzycznych emocji, podczas którego wybrzmiała chwała dla Nowonarodzonego. Kościół pw. Podwyższenia Św. Krzyża, zgodnie z zapowiedzią wypełnił się Świątecznym Uwielbieniem!
[GALERIA ZDJĘĆ] Koncert kolęd – Świąteczne Uwielbienie Na Krańcu Świata. Powitanie Nowego Roku w Święto Trzech Króli w Farze
Autor: Jacek Cherek

Koncert zapadnie na długo w pamięci wszystkich, którzy tego wieczoru odwiedzili mury kościoła.

Wystąpili bowiem znani, lubiani tczewscy muzycy i soliści: Agata Sowa, Karolina Kornas, Małgorzata Kornas oraz Mateusz Kotwica (wokal saksofon). Towarzyszył im zespół w składzie: Miriam Urban, Piotr Mażuchowski, Błażej Kucman, Marcin Krzemiński oraz Tomasz Boćkowski. Ze sceny popłynął nie tylko piękny wokal w wykonaniu ww. solistek, ale także akompaniament instrumentów takich jak: saksofon, gitara basowa, elektryczna, perkusja a nawet skrzypce! Do tego dorosłym głosom towarzyszyły chórki dziecięce.

Publiczność nagrodziła muzyków głośnymi brawami.

 

(tomm)/Fot. Jacek Cherek

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama