Środa, 29 czerwca 2022 15:23
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego

Funkcjonariusz z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie, będąc w czasie wolnym od służby, zauważył na terenie miasta mężczyznę, który przechadzał się jedną z ulic. Wizerunek mężczyzny odpowiadał mężczyzny zdjęciu z listu gończego. Policjant nie pomylił się i doprowadził do zatrzymania poszukiwanego. 20-latek już trafił do zakładu karnego.
  • Źródło: KPP Kwidzyn
Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego
Autor: Policja

Policjantem jest się zawsze, również w czasie wolnym od służby. Potwierdził to funkcjonariusz wydziału prewencji z kwidzyńskiej komendy, który w czasie wolnym od służby nie odwrócił wzroku i kolejny raz doprowadził do zatrzymania osoby poszukiwanej. Policjant podczas spaceru, zauważył mężczyznę, którego wizerunek odpowiadał rysopisowi osoby poszukiwanej listem gończym. O swoich spostrzeżeniach telefonicznie powiadomił dyżurnego kwidzyńskiej komendy.

Natychmiast też podjął interwencję wobec 20- latka. Jego policyjny nos nie zawiódł. Mężczyzna poszukiwany był przez sąd celem odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży zuchwałej.

Mieszkaniec Kwidzyna został zatrzymany i trafił już do zakładu karnego.


Oceń

Komentarze
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 23°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama