piątek, 5 grudnia 2025 10:33
Reklama

Tczewska przystań ma nowego dzierżawcę

Zgodnie z przewidywaniami tczewska przystań została wydzierżawiona na inne cele, niż zakładał projekt jej budowy, finansowany ze środków unijnych. Wczoraj podpisano umowę dzierżawy z wyłonionym w przetargu przedsiębiorcą.
  • Źródło: facebook
Tczewska przystań ma nowego dzierżawcę

Jak poinformował na swoim profilu prezydent Pobłocki, przystań nad Wisłą będzie mieć  nowego gospodarza. "Wczoraj została podpisana umowa na dzierżawę obiektu. Formalne przekazanie nieruchomości nastąpi w ciągu trzech miesięcy. Nowy dzierżawca planuje tam prowadzenie działalności gastronomicznej i garmażeryjnej, prowadzenie sklepu z produktami lokalnych producentów żywności i produktami garmażeryjnymi oraz prezentowanie prac lokalnych artystów. W sezonie letnim i w miesiącach o sprzyjającej pogodzie, na zewnątrz wystawiane będą stoliki dla gości, a cykliczne organizowane kiermasze z produktami lokalnych producentów żywności i rękodzieła artystycznego".


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
mgła

Temperatura: 3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama