Niedziela, 3 lipca 2022 21:57
Reklama
Reklama

Wybicie szyby na przystanku i areszt za wandalizm

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który wybił szybę w wiacie przystankowej. Jak ustalili mundurowi, w wyniku tego przestępstwa powstały straty na kwotę 850 złotych. Zatrzymany 35-latek trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj zatrzymany mieszkaniec powiatu tczewskiego usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Wybicie szyby na przystanku i areszt za wandalizm
Autor: KPP Tczew

1 marca br. o godzinie 12.25 na ulicy 30 Stycznia w Tczewie policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku zauważyli mężczyznę, który na przystanku autobusowym uderzył pięścią w szybę wiaty przystankowej i ją rozbił. Stróże prawa natychmiast wylegitymowali 35-letniego mężczyznę oraz go zatrzymali.

Mundurowi w związku z zaistniałym przestępstwem przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie i ustalili, że powstały straty na kwotę 850 zł. Zatrzymany mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do policyjnego aresztu.

2 marca śledczy przesłuchali zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Tczew


Oceń

Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 20°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama