Środa, 29 czerwca 2022 16:04
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do aresztu śledczego trafił poszukiwany za przywłaszczenie tczewianin

Policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca Tczewa, który był poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. Zatrzymany mężczyzna w przeszłości został skazany za przestępstwo przywłaszczenia mienia i nie stawił się do aresztu śledczego. Zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, a następnie został doprowadzony do aresztu śledczego.
Do aresztu śledczego trafił poszukiwany za przywłaszczenie tczewianin
Autor: KPP Tczew

W miniony piątek, 11 marca po godzinie 10-tej tczewscy kryminalni zdobyli informację o tym, że poszukiwany przez nich 25-letni mężczyzna znajduje się aktualnie na terenie miejscowego sądu. Funkcjonariusze, sprawdzając tę informację, we wskazanym miejscu zatrzymali poszukiwanego 25-latka. Zatrzymany mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. Za popełnione wcześniej przez niego przestępstwo dotyczące przywłaszczenia mienia, sąd skazał mężczyznę na 8 miesięcy pozbawienia wolności. Zatrzymany przez policjantów 25-latek został doprowadzony do miejscowej komendy.

Funkcjonariusze przewieźli 25-latka do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności. Policjanci przypominają, że za pomoc w ukrywaniu osoby poszukiwanej grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Tczew

 


Oceń

Komentarze
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 23°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama