Niedziela, 3 lipca 2022 22:06
Reklama
Reklama

Wybił szybę w aucie i wyrwał wycieraczki, a do tego kradł rowery

Policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo uszkodzenia mienia. Mundurowi ustalili, że mężczyzna zbił przednią szybę w samochodzie oraz wyrwał wycieraczki. Zatrzymany mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu. Dodatkowo okazało się, że 25-latek ma związek z kradzieżą dwóch rowerów wartych 1,1 tys. zł. Wczoraj śledczy przedstawili mu zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia oraz kradzieży.
Wybił szybę w aucie i wyrwał wycieraczki, a do tego kradł rowery
Autor: KPP Tczew

15 marca br. o godzinie 1.30 oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o włamaniu do samochodu, do którego miało dojść na jednej z ulic w mieście. Natychmiast wysłani na miejsce policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego we wskazanym miejscu zatrzymali mężczyznę, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem. Mundurowi ustalili, że mężczyzna nie włamał się do opla, lecz zbił w nim przednią szybę oraz wyrwał wycieraczki i spowodował straty na kwotę 600 zł. W związku z zaistniałą sytuacją stróże prawa przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Funkcjonariusze zatrzymanego mężczyznę doprowadzili do miejscowej komendy.

Kryminalni dodatkowo ustalili, że zatrzymany 25-latek ma związek z kradzieżą 2 rowerów, do której miało dojść 15 marca br. na jednej z klatek schodowych. W wyniku tej kradzieży powstały straty na kwotę 1,1 tys. zł. Na podstawie zgromadzonego materiału śledczy wczoraj przesłuchali zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia oraz kradzieży. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Tczew


Oceń

Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 20°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama