Sobota, 2 lipca 2022 19:22
Reklama
Reklama

Wielkanocne atrakcje dla dzieci z Alfa Centrum w Gdańsku

Alfa Centrum przygotowała dla dzieci doskonałą weekendową rozrywkę w przedświątecznej atmosferze. Organizator wydarzenia zaprasza do udziału w emocjonującym poszukiwaniu wielkanocnych jajek oraz warsztatach zdobienia świątecznych wianków i malowania pisanek. Udział w obu atrakcjach jest bezpłatny!
  • Źródło: Agnieszka Pietrzak
Wielkanocne atrakcje dla dzieci z Alfa Centrum w Gdańsku

W nawiązaniu do tradycyjnych zwyczajów związanych z Wielkanocą, Alfa Centrum organizuje wielkie poszukiwanie świątecznych jajek (niedziela, 10 kwietnia, godz. 11.00-18.00 w Gdańsku Przymorzu, przy ul. Kołobrzeskiej 41C ). W zabawie mogą wziąć udział zarówno młodsze, jak i starsze dzieci. Na dzielnych poszukiwaczy czekać będą specjalne akrylowe jajka, które zostaną ukryte na wszystkich pasażach centrum. Każde takie jajko, po zgłoszeniu się do stoiska akcji, będzie można wymienić na przepyszną czekoladową pisankę. 

Doskonałej zabawy nie zabraknie też dzieciakom podczas warsztatów zdobienia wianków wielkanocnych i malowania pisanek (sobota, 9 kwietnia, godz. 11.00-18.00). Na miejscu zostaną udostępnione wszystkie potrzebne materiały, a wykonane ozdoby dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domu. Staną się z pewnością niepowtarzalnym elementem świątecznego wystroju albo oryginalnym upominkiem dla najbliższych.


Oceń

Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 22°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama