Środa, 6 lipca 2022 14:40
Reklama
Reklama
Reklama

51-letnia kobieta kierująca hulajnogą elektryczną zginęła po zderzeniu z samochodem osobowym

Gdańscy policjanci ruchu drogowego, pod nadzorem prokuratora, pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj rano na skrzyżowaniu ulicy Potokowej i Dolne Młyny. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła 51-letnia kierująca hulajnogą elektryczną.
51-letnia kobieta kierująca hulajnogą elektryczną zginęła po zderzeniu z samochodem osobowym
Autor: Policja

Wczoraj (13.04) po godzinie 07:00 na skrzyżowaniu ulicy Potokowej i Dolne Młyny w Gdańsku doszło do wypadku drogowego. Na miejsce pojechali policjanci z gdańskiej drogówki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 51-latka kierująca hulajnogą elektryczną jadąc ul. Potokową w kierunku ul. Rakoczego, zjeżdżając z chodnika na jezdnię, została potrącona przez 44-latkę z Gdańska kierującą osobowym fordem, która jechała ul. Dolne Młyny i skręcała w lewo w ul. Potokową. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła 51-letnia kierująca hulajnogą elektryczną.

Na miejscu tego wypadku, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku pracują pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczają ślady, wykonują oględziny i dokumentację fotograficzną oraz przesłuchują świadków. Na podstawie zebranego materiału dowodowego będą ustalać dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 20°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama