Czwartek, 30 czerwca 2022 18:07
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dostał mandaty w wysokości 6000 zł i 7 pkt. karnych za spowodowanie kolizji

W dniu dzisiejszym (19.04.) policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Strzelnie na skrzyżowaniu. Na miejscu kolizji funkcjonariusze ustalali okoliczności i przebieg zdarzenia. Kierujący samochodem marki Audi został ukarany dwoma mandatami o łącznej wysokości 6000 zł oraz 7 punktami karnymi.
  • Źródło: KWP Gdańsk
Dostał  mandaty w wysokości 6000 zł i 7 pkt. karnych za spowodowanie kolizji
Autor: Policja

Dzisiaj około godziny 6. policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów w Strzelnie na skrzyżowaniu ulicy Bałtyckiej z Wiejską. Natychmiast na miejsce wysłano policjantów puckiej drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce kolizji oraz wyjaśniali jej okoliczności.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 34-letni kierujący audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 55-letniej kierującej oplem w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów.

Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników, byli trzeźwi. Ponadto stróże prawa ustalili, że  kierowca audi nie miał aktualnych badań technicznych od prawie roku ponadto dowód rejestracyjny pojazdu był już zatrzymany wcześniej, w związku z czym pojazd nie był dopuszczony do ruchu i nie powinien znaleźć się na drodze.

Mundurowi ukarali 34-latka dwoma mandatami o łącznej wysokości 6000 zł oraz 7 punktami karnymi.Oceń

Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 24°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama