Czwartek, 30 czerwca 2022 17:58
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

41-latek zwyzywał policjantów, gdy ci odkryli u niego twardy narkotyk

Tczewscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 41-latka, który znieważył policjantów podczas interwencji i miał przy sobie narkotyki. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnej celi. Śledczy przesłuchali już zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty dotyczące znieważenia funkcjonariuszy i posiadania środków odurzających.
41-latek zwyzywał policjantów, gdy ci odkryli u niego twardy narkotyk
Autor: KPP Tczew

12 kwietnia br. około godz. 22.30 funkcjonariusze tczewskiej komendy patrolowali teren dworca PKP. Policjanci zauważyli będącego pod mocnym wpływem alkoholu mężczyznę. Podczas policyjnych czynności mundurowi znaleźli w jego odzieży amfetaminę, którą zabezpieczyli do dalszych badań. Mężczyzna po ujawnieniu przy nim narkotyków zaczął się agresywnie zachowywać i znieważył interweniujących funkcjonariuszy. W związku z zaistniałymi przestępstwami policjanci zatrzymali agresywnego mieszkańca powiatu gdańskiego i przewieźli go do policyjnego aresztu.

 

Po wytrzeźwieniu 41-latka śledczy przesłuchali go i przedstawili mu zarzuty dotyczące znieważenia funkcjonariuszy oraz posiadania środków odurzających. Dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Za znieważenie funkcjonariuszy grozi kara do roku pozbawienia wolności zaś za posiadanie środków odurzających do 3 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Tczew


Oceń

Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 24°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama