Czwartek, 30 czerwca 2022 19:36
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chłopiec zgubił się babci... Po akcji poszukiwawczej maluch odnalazł się

24 kwietnia policjanci z powiatu tczewskiego szukali zaginionego 8-letniego chłopca, który wykorzystał chwilową nieuwagę babci i odszedł od niej w nieznanym kierunku. Komendant ogłosił alarm dla policjantów z całego powiatu, mundurowi sprawdzali miejsca, gdzie chłopiec mógł przebywać.
Chłopiec zgubił się babci...  Po akcji poszukiwawczej maluch odnalazł się
Autor: pixabay

Minionej niedzieli po godz. 16-tej dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 8-letniego chłopca na terenie gminy Pelplin. Niezwłocznie w to miejsce skierował policjantów miejscowego komisariatu. Mundurowi ustalili, że 8-latek był pod opieką babci, wykorzystał jej chwilową nieuwagę i odszedł od niej w nieznanym kierunku.

Komendant tczewskiej komendy ogłosił alarm dla policjantów z całego powiatu, którzy sprawdzali miejsca, gdzie chłopiec mógł przebywać. Po kilku godzinach poszukiwań chłopiec został odnaleziony na mało uczęszczanej drodze w gminie Pelplin kilka kilometrów od miejsca zaginięcia.

Policja zaangażowała do poszukiwań także straż pożarną.

Komendant Powiatowy Policji w Tczewie pragnie przekazać serdeczne podziękowania lokalnej społeczności za zaangażowanie w poszukiwania zaginionego 8-latka oraz bardzo dobrą współpracę z funkcjonariuszami Policji.

 

(tomm)


Oceń

Komentarze
Reklama
słabe przelotne opady deszczu

Temperatura: 22°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama