Piątek, 12 sierpnia 2022 08:20
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Sprawca „włamów” do trzech altan ogrodowych już za kratkami!

Kryminalni zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który włamał się do altan ogrodowych, skąd ukradł wartościowe przedmioty na łączną sumę 1250 zł. Wśród skradzionych rzeczy była odzyskana przez stróżów prawa elektryczna kosiarka do trawy o wartości 400 zł.
Sprawca „włamów” do trzech altan ogrodowych już za kratkami!
Autor: KPP Tczew

27 kwietnia kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zatrzymali 37-letniego mieszkańca Tczewa, którego podejrzewali o włamania do 3 altan ogrodowych. Policjanci ustalili, że mężczyzna ukradł z nich różne przedmioty o łącznej wartości 1250 zł była to m.in. elektryczna kosiarka do trawy, czajnik elektryczny, odtwarzacz CD oraz inne drobne przedmioty. Stróże prawa zatrzymanego mężczyznę doprowadzili do miejscowej komendy. Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie zatrzymanemu mężczyźnie 3 zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem. 37-letniemu mieszkańcowi Tczewa grozi za to przestępstwo kara do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

KPP TczewOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama