Czwartek, 30 czerwca 2022 17:51
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poszukiwany 47-latek odpowie za kradzież w recydywie

Policjanci pionu kryminalnego zatrzymali 47-latka, który był poszukiwany na podstawie 3 nakazów doprowadzenia do aresztu śledczego za popełnione wcześniej kradzieże. Dodatkowo okazało się, że zatrzymany mężczyzna miał związek z inną kradzieżą. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut.
Poszukiwany 47-latek odpowie za kradzież w recydywie
Autor: KPP Tczew

29 kwietnia br. tczewscy kryminalni zatrzymali 47-letniego mieszkańca Tczewa, który był poszukiwany na podstawie 3 nakazów doprowadzenia do aresztu śledczego za popełnione wcześniej kradzieże. Za te przestępstwa skazany mężczyzna najbliższe 4 miesiące spędzi w areszcie śledczym.

Kryminalni dodatkowo ustalili, że zatrzymany mężczyzna miał związek z kradzieżą trzech osuszaczy powietrza o łącznej wartości prawie 9 tys. zł, które według ustaleń mundurowych 47-latek w dniach 23 i 24 kwietnia br. ukradł z niezabezpieczonej piwnicy na terenie Tczewa.

W piątek 29 kwietnia śledczy na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzuty dotyczące kradzieży, a następnie mundurowi przewieźli go do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności. Za kradzież w warunkach recydywy zatrzymanemu 47-letniemu mieszkańcowi Tczewa grozi do 7,5 roku pozbawienia wolności.

 

KPP Tczew


Oceń

Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 24°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama