Niedziela, 3 lipca 2022 11:11
Reklama
Reklama

Dwóch sprawców śmiertelnego pobicia zostało aresztowanych

Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 32 lat, którzy usłyszeli zarzuty śmiertelnego pobicia 66-letniego mieszkańca Czerska. Postanowieniem sądu trafili na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.
  • Źródło: KWP Gdańsk
Dwóch sprawców śmiertelnego pobicia zostało aresztowanych
Autor: Policja

W minioną niedzielę (1.05.br), policjanci z Komisariatu Policji w Czersku otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji na terenie miasta dwóch mężczyzn bije trzeciego mężczyznę. Mundurowi niezwłocznie pojechali pod wskazany adres. Funkcjonariusze natychmiast jak dotarli na miejsce zaczęli udzielać pomocy temu mężczyźnie, który leżał na ziemi do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego, niestety mężczyzna zmarł. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili szczegółowe oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczyli ślady, a także przesłuchali świadków.

W związku z tym zdarzeniem policjanci zatrzymali na miejscu dwóch napastników, którzy zostali przewiezieni do policyjnego aresztu.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Chojnicach na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mieszkańca gm. Czersk oraz powiatu kartuskiego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 2 miesięcy. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności .


Oceń

Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 21°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama