Środa, 6 lipca 2022 16:10
Reklama
Reklama
Reklama

Gniewska noc muzeów, bibliotek oraz kino samochodowe z horrorem

Już w najbliższą sobotę - 14 maja, odbędzie się gniewska Noc Muzeów. W tym roku na gniewian czekać będzie kilka różnorakich atrakcji.
Gniewska noc muzeów, bibliotek oraz kino samochodowe z horrorem
Autor: CKiBP w Gniewie

Noc Muzeów rozpocznie się od spotkania autorskiego z Bogdanem Badziongiem o godz. 17.00 w Sali Kameralnej.

Ponadto tego wieczoru w siedzibie CKiBP odbędzie się wernisaż wystawy prac uczestników warsztatów malarskich w CKiBP oraz ekspozycji „Zabytki Gniewu w retro obiektywie”.

- Dla zwiedzających przygotowaliśmy w tym roku aż dwie wyjątkowe ekspozycje – mówi Anna Czyżewska, dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Gniewie. – Po raz pierwszy zaprezentujemy Państwu wspaniałe prace uczestników naszych warsztatów malarskich. Zapierające dech w piersiach dzieła zdobić będą w tym dniu niemal cały obiekt CKiBP, dlatego warto nas odwiedzić. Natomiast w naszej Sali Wystawowej będzie można zwiedzić ekspozycję edukacyjną na temat gniewskich zabytków zachowanych na archiwalnych fotografiach.

 

Noc Muzeów zakończy projekcja filmowa w postaci Kina Samochodowego dla młośnków srebrnego ekranu lubiących historię z dreszczykiem. Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna zaprasza na noc z horrorami zaprasza na godz. 21.00 – tuż po zachodzie słońca, na parking przy zamku w Gniewie, gdzie wyświetlony zostanie film: „To” wraz ze straszną niespodzianką. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża Czytelników od dziesięcioleci.

 

Opr. (tomm)/CKiBP w GniewieOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama