Środa, 6 lipca 2022 14:36
Reklama
Reklama
Reklama

Darmowe kiełbaski, koncerty z Cristo Dance i strefa malucha czyli Majówka na Górkach !!

Już 28 maja miasto i mieszkańcy os. Witosa zapraszają na Majówkę, która odbędzie się na Skwerze 750-lecia miasta Tczewa.
Darmowe kiełbaski, koncerty z Cristo Dance i strefa malucha czyli Majówka na Górkach !!
Autor: Materiały promocyjne

Tradycyjnie organizatorzy przygotowali dla gości odwiedzających imprezę moc atrakcji. A w nich: pokaz rycerski, grill z darmowymi kiełbaskami. Będzie też oczywiście coś dla ducha. Wystąpią gwiazdy: Cristo Dance i wieczorem młoda wokalistka – Izabela Kopeć. Oprócz tego tczewianie i nie tylko będą mogli posłuchać naszych lokalnych gwiazd Harcerskiej Orkiestry Dętej oraz Agaty Sowy w programie z wokalistami.

Nie zabraknie „strefy dla malucha”, a w niej: fińska gra plenerowa (rozbijanie bloczków zwane Molkky), liczne warsztaty dla dzieci. Będzie coś dla chłopców – strzelanie, dla dziewczynek – zaplatanie warkoczyków oraz dla ich rodziców i dziadków... mierzenie ciśnienia i cukru.

Z resztą atrakcji i rozpiską godzinową zapraszamy do zapoznania się na załączonym plakacie :-)

 

(tomm)

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 20°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama