Środa, 6 lipca 2022 15:05
Reklama
Reklama
Reklama

Marcin Radomski przestaje być trenerem Decki Pelplin. W kolejnym sezonie już go nie zobaczymy...

Trenerowi Marcinowi Radomskiemu należą się podziękowania za wykonaną pracę w sezonie 2021/2022! Był to jeden z najtrudniejszych sezonów w historii klubu DECK Pelplin, a cegiełką dołożoną przez trenera było wykonanie świetnej pracy i utrzymanie naszej drużyny na poziomie Suzuki 1-ligi Mężczyzn.
Marcin Radomski przestaje być trenerem Decki Pelplin. W kolejnym sezonie już go nie zobaczymy...
Autor: Decka Pelplin/Krystian Rychłowski

- Dziękujemy za każde słowo, rady oraz wkład w rozwój naszej organizacji – mówią zawodnicy i członkowie zarządu klubu.

- W imieniu zarządu Klubu chciałbym podziękować Trenerowi Marcinowi za wykonaną pracę – podsumowuje prezes zarządu Przemysław Bieliński. - Po naszym inauguracyjnym sezonie musieliśmy szybko reagować w poszukiwaniu nowego trenera i nasz wybór okazał się najlepszy z możliwych. Spełniliśmy wspólnymi siłami cel minimum, a dodatkowo rozwinęliśmy poziom naszej całej organizacji. Życzymy trenerowi powodzenia w dalszej karierze trenerskiej mówiąc: „Do zobaczenia!”.

Życzymy trenerowi sukcesów w dalszej pracy trenerskiej. Nazwisko trenera, który poprowadzi zespół Decki Pelplin w sezonie 2022/2023 podamy wkrótce.

opr; (tomm)/DECKA Pelplin/

Fot. Decka Pelplin/Krystian RychłowskiOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 20°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama