Piątek, 12 sierpnia 2022 07:11
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Kto wygra elektryczny samochód w gdańskiej loterii PIT. Losowanie nagród już dzisiaj

W poniedziałek, 16 maja odbędzie się losowanie nagród w konkursie „PIT w Gdańsku. Się opłaca!”. Do kogo w tym roku uśmiechnie się szczęście, dowiemy się podczas transmisji o godz. 14.00, na oficjalnej stronie serwisu miasta Gdańsk.
  • Źródło: UM w Gdańsku / Marta Formella
Kto wygra elektryczny samochód w gdańskiej loterii PIT. Losowanie nagród już dzisiaj

To już szósta edycja akcji, której celem jest zachęcenie mieszkańców do rozliczania podatków w Gdańsku. Do 4 maja osoby rozliczające PIT w Gdańsku mogły zarejestrować się w konkursie „PIT w Gdańsku! Się opłaca”. Po zatwierdzeniu prawidłowo wypełnionego zgłoszenia system informatyczny wyświetlił na ekranie unikatowy kod rejestracyjny oraz datę i godzinę rejestracji. Dodatkowo do uczestników, którzy prawidłowo wypełnili zgłoszenie, na numer podany przy rejestracji, SMSem został wysłany unikatowy kod. Każdy uczestnik loterii był zobowiązany zachować kod, który otrzymał w wiadomości SMS.

Dzięki temu ma teraz szansę na wylosowanie jednej z niezwykle atrakcyjnych nagród. W tej edycji konkursu są to:

  • 1 samochód - Peugeot E-208 Active o napędzie elektrycznym
  • 10 smartfonów Motorola G100
  • 15 rowerów trekkingowych Indiana model X-road 3.0 28 cali

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia transmisji z losowanie nagród, które odbędzie się 16 maja 2022 w studiu gdansk.pl.

Nagrody będą losowane w następującej kolejności: jako pierwsza nagroda główna, następnie nagrody I stopnia, a jako ostatnie nagrody II stopnia. Oprócz zwycięskiego zgłoszenia do nagrody głównej oraz każdej nagrody I i II stopnia zostanie wylosowane jedno zgłoszenie rezerwowe. Zgłoszenia rezerwowe losowane są na wypadek negatywnej weryfikacji zgłoszeń wylosowanych w pierwszej kolejności. Wszystkie losowania zostaną przeprowadzone w sposób ręczny. Do każdego zgłoszenia dopuszczonego do danego losowania, przypisywana jest liczba porządkowa.

Kampania "PIT w Gdańsku. Się opłaca!” cieszy się od lat dużym powodzeniem wśród wszystkich, którzy decydują się na rozliczenie w Gdańsku. Z jednej strony to znakomita, pełna emocji zabawa, a z drugiej ważne wsparcie dla gdańskiego budżetu. Środki z podatku PIT Miasto Gdańsk przeznacza bowiem m.in. na budowę nowych dróg, żłobków, przedszkoli i szkół, edukację dzieci i młodzieży, poprawę jakości infrastruktury bezpieczeństwa, wsparcie instytucji kultury i sztuki oraz programów zdrowotnych i społecznych.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama