Środa, 6 lipca 2022 15:54
Reklama
Reklama
Reklama

WIOSENNY DOBRY TARG! Spotkajmy się w Oklaskach Stanisławie 5 czerwca!

WIOSENNY DOBRY TARG! Spotkajmy się w Oklaskach Stanisławie 5 czerwca!

WIOSENNY DOBRY TARG! Spotkajmy się w Oklaskach Stanisławie 5 czerwca!

Po zimowej przerwie nadszedł czas na kolejne spotkanie. Ponownie zobaczymy się w przestrzeni Oklasków Stanisławie, gdzie powstanie szereg kolejnych miłych wspomnień i znajomości.

Dobry Targ powstał z miłości do wartości. Znajdujemy je w oferowanych produktach od lokalnych dostawców i rzemieślników, w tworzonych relacjach w czasie wydarzenia i w dążeniach proekologicznych. To nasz mały lokalny krok w kierunku lepszego świata.” – mówią organizatorki wydarzenia Kasia Franusiak i Agnieszka Ciecholińska.

CO CIEKAWEGO?

W scenariuszu Dobrego Targu nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych – o godzinie 13:30 rozpoczną się warsztaty poprowadzone przez Asię z BoboTrampek, w czasie których mali przyrodnicy będą mogli poznać magię nieoczywistej roślinności w trakcie zajęć: „SZAST-CHWAST”. Oprócz tego, o godzinie 15:00 organizatorzy zapraszają na koncert wspaniałych i utalentowanych kobiet z Akademii Głosów Tradycji. Zaśpiewają one tradycyjne pieśni z różnych stron Polski. Poprzez poszukiwanie pieśni i ich wykonanie, docierają do własnych korzeni. Nie zabraknie także akcentów z Ukrainy i Kociewia!

KTO POWINIEN NAS ODWIEDZIĆ?

Wydarzenie jest otwarte, bezpłatne, my jesteśmy bardzo gościnni, więc zapraszamy wszystkich!” – zachęca Agnieszka Ciecholińska.

Świadomi konsumenci będą mogli zrobić dobre, różnorodne zakupy (w ofercie: sery krowie, kozie, dobre wędliny, chleby, warzywa, owoce, miody, soki, zakwasy itp.). Dla szukających odpoczynku i dla rodzin z dziećmi to okazja by przyjemnie spędzić czas. Oklaski Stanisławie są synonimem piknikowania na trawie w pięknych okolicznościach przyrody (atrakcją targu będą warsztaty dla dzieci i muzyka na żywo). Rowerzyści mogą dojechać piękną ścieżką rowerową i z tego co wiemy, organizatorzy przygotowują dla tych niespodzianki!

Przypominamy jak było rok temu! – OBEJRZYJ FILM

WAŻNE INFORMACJE

Wiosenny Dobry Targ w Oklaski Stanisławie | 05.06.2022 (niedziela) | 12:00 – 18:00

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Dobrego Targu i naszego wydarzenia. W razie potrzeby można także do nas zadzwonić: 785 886 491.

Przygotowujemy dla gości miejsca parkingowe. Serdecznie również zachęcamy do przyjazdu rowerem bądź skorzystanie z darmowych autobusów przygotowywanych przez firmę Rombus.

Odjazdy zapewniamy z Dworca Autobusowego (12:00), parkingu przy Carrefourze (13:00) i parkingu przy Kauflandzie (14:00). Obowiązują zapisy przez naszego Messengera!” – przekazuje Kasia Franusiak.

Oklaski Stanisławie położone są 5 minut samochodem od Tczewa. Znajdują się także blisko zjazdu z autostrady A1.

WAŻNE WSPARCIE LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI
Wydarzenie powstaje dzięki zaangażowaniu i wielkiemu wsparciu przyjaciół Dobrego Targu”- mówią organizatorki. „Wielki podziękowania i ukłony dla Gminy Tczew, Lokalnej Grupy Działania “Wstęga Kociewia” oraz Oklaski Stanisławie. Wspiera nas także cudna i pyszna Zakwasownia. O dobre trunki zadba Wolny Browar Tczewski. Pieczę nad naszym zdrowiem trzymać będzie Przychodnia Rogowscy, a patronat medialny nad wydarzeniem sprawują fantastyczni: Radio Tczew i portal Tcz.pl. Do zobaczenia w Oklaskach Stanisławie już 5.06.2022!”Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama