wtorek, 3 lutego 2026 13:15
Reklama
Reklama

Chojnice. Kryminalni zatrzymali kibica, który odpalał race podczas meczu, a także posiadał narkotyki.

Wczoraj policjanci z Chojnic oraz Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku zabezpieczali mecz piłki nożnej. W trakcie spotkania chojniccy kryminalni zatrzymali kibica, który w trakcie odbywającego się meczu odpalał race. Jak się później okazało, to nie było jedyne przewinienie zatrzymanego mieszkańca Starogardu Gdańskiego. W trakcie czynności policjanci w ubraniu zatrzymanego mężczyzny znaleźli narkotyki. 25-latek jeszcze dzisiaj prawdopodobnie usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
  • Źródło: KWP Gdańsk
Chojnice. Kryminalni zatrzymali kibica, który odpalał race podczas meczu, a także posiadał narkotyki.

Autor: Policja

Wczoraj policjanci z chojnickiego wydziału kryminalnego zatrzymali mieszkańca powiatu starogardzkiego, który prawdopodobnie wniósł i odpalił środki pirotechniczne na terenie miejscowego stadionu, gdzie odbywał się mecz piłki nożnej. Jak się okazało podczas dalszych czynności w związku z tą sprawą, mundurowi w trakcie kontroli znaleźli przy 25-letnim zatrzymanym narkotyki. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym przez mundurowych wykazało, że jest to amfetamina. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj po zebraniu przez śledczych materiału dowodowego mieszkaniec powiatu starogardzkiego usłyszy zarzuty posiadania środków narkotycznych, a także kolejny zarzut za odpalenie rac podczas imprezy sportowej, czym naruszył przepis wynikający z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Za popełnione przestępstwa za które grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności odpowie przed sądem. Sąd także wobec 25-latka może orzec środek karny w postaci zakazu wstępu na imprezy masowe nawet na okres 6 lat.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: -7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama