Środa, 6 lipca 2022 15:32
Reklama
Reklama
Reklama

Bytów. Bez uprawnień i po narkotykach wsiadł za kierownicę.

  • Źródło: KWP Gdańsk
Bytów. Bez uprawnień i po narkotykach wsiadł za kierownicę.
Autor: Policja

Nerwowe zachowanie kierowcy, wzbudziło podejrzenia miasteckich mundurowych. Podczas kontroli drogowej okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy, a dodatkowo jest pod wpływem narkotyków. To nie jedyne przestępstwa, o jakie podejrzany jest mężczyzna.

Wczoraj rano w Miastku przy ul. Sportowej patrol drogówki zatrzymał do kontroli drogowej kierującego Fiatem. Podczas kontroli 34-latek nerwowo się zachowywał. Jak się okazało, nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami. Zachowanie mężczyzny wzbudzało podejrzenia, więc mundurowi przeprowadzili badanie narkotesterem. Badanie wykazało, że jest on pod wpływem amfetaminy. 

W czasie wykonywanych czynności z mężczyzną, okazało się, że to nie wszystkie przestępstwa o jakie jest podejrzany. Mundurowi ustalili, że 34-latek miał wcześniej dopuścić się kradzieży włazów od studzienek kanalizacyjnych, butli gazowych oraz kradzieży z włamaniem.

Śledczy przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu zarzuty. Za popełnione przestępstwa odpowie przed Sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast za kierowanie pojazdem pod wpływem środka odurzającego do 2 lat więzienia.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama