Środa, 6 lipca 2022 14:19
Reklama
Reklama
Reklama

Puck. Znalazła saszetkę z pieniędzmi, przyniosła ją na Policję.

  • Źródło: KWP Gdańsk
Puck. Znalazła saszetkę z pieniędzmi, przyniosła ją na Policję.
Autor: Policja

 

Uczciwa kobieta odniosła saszetkę na komendę w Pucku. W środku znajdowały się dokumenty i pieniądze w kwocie 3110 złotych oraz 10 euro, które już przekazane zostały właścicielowi.

Do dyżurnego w puckiej komendzie przyszła kobieta ze znalezioną przez siebie saszetką. Najczęściej do jednostki Policji przychodzą osoby, które chcą zgłosić  przestępstwo lub zostali wezwani na przesłuchanie w charakterze osoby pokrzywdzonej bądź też  świadka.

Tym razem kobieta, która przekroczyła próg komendy  przyniosła saszetkę z zawartością gotówki i dokumentów. Uczciwa znalazczyni zauważyła zgubę na osiedlu Rozgard w Pucku.

W saszetce znajdował się portfel a w nim dokumenty oraz 3110 złotych i 10 euro w gotówce.

Policjanci skontaktowali się z właścicielem portfela. Mężczyzna po sprawdzeniu zawartości potwierdził, że z portfela nic nie zginęło.

Właściciel nie krył zadowolenia i wdzięczności wobec uczciwego znalazcy.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 20°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama