piątek, 30 stycznia 2026 08:46
Reklama
Reklama

Mistrzowie Tczewa w wyciskaniu na klatę. 200 kg dźwignął Krystian Liebrecht!

W sobotę, 21 maja na terenie siłowni TCSiR rozegrano III Otwarte Mistrzostwa Tczewa w wyciskaniu sztangi leżąc. Do rywalizacji w różnych kategoriach wagowych przystąpiło 22 zawodników i zawodniczka. Zmagania uświetniło przybycie zawodników z klubów Olimp Starogard Gdański, KZP Team Gniew, TCSiR oraz indywidualnie ze Szczecinka i Malborka.
Mistrzowie Tczewa w wyciskaniu na klatę. 200 kg dźwignął Krystian Liebrecht!

Autor: TCSiR

Podczas zawodów wyniki obliczane były zgodnie z tabelą Wilks’a. Sędziowali: Eugeniusz Wittstock, Marek Kosior oraz Wojciech Staniszewski.

Sekretariat zawodów: Krzysztof Bejgrowicz, Ilona Kamińska, Katarzyna Laskowska.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i koszulki, a najlepsi z poszczególnych konkurencji otrzymali puchary.

 

A tak przedstawiała się klasyfikacja końcowa:

 

Kat. OPEN Kobiety:

I miejsce: Karolina Rybczyńska – 62,5 kg – 65.568 pkt.

Kat. do 60 kg:

I miejsce: Robert Nowomiejski – 90,0 kg – 83.402 pkt.

II miejsce: Kacper Pestka – 50,0kg – 43.309 pkt.

Kat. do 75 kg:

I miejsce: Robert Zabuski – 140,0 kg – 104.23 pkt.

II miejsce: Kamil Szaramowicz – 137,5 kg – 98.257 pkt.

III miejsce: Dawid Kądzielawski – 95,0 kg – 68.333 pkt.

Kat. do 82,5 kg:

I miejsce: Wojciech Piontek – 115,0 kg – 78.085 pkt.

II miejsce: Ireneusz Rosak – 107,5 kg – 76.045 pkt.

Kat. do 90 kg:

I miejsce: Michał Kocknecht – 170,0 kg – 109.157 pkt.

II miejsce: Mikołaj Oszczapiński – 140,0 kg – 89.432 pkt.

III miejsce: Arkadiusz Betker – 132,5 kg – 87.582 pkt.

IV miejsce: Piotr Strzeszewski – 130,0 kg – 86.463 pkt.

V miejsce: Adam Sowa – 120,0 kg – 79.643 pkt.

VI miejsce: Bartłomiej Potrykus – 110,0 kg – 70.884 pkt.

Kat. do 100kg:

I miejsce: Bohdan Horbach – 160,0 kg – 92.2 pkt.

II miejsce: Michał Michajłowski – 160,0 kg – 98.4 pkt.

III miejsce: Dawid Gródek – 145,0 kg – 88.711 pkt.

W kategorii do 110kg:

I miejsce: Krystian Liebrecht – 200,0 kg – 118.860 pkt.

II miejsce: Krzysztof Wroński – 180,0 kg – 107.964 pkt.

III miejsce: Kamil Kamiński – 170,0 kg – 102.357 pkt.

IV miejsce: Aleksander Sykut – 170,0 kg – 101.592 pkt.

W kategorii powyżej 110kg:

I miejsce: Adrian Trznadel – 170,0 kg – 97.732 pkt.

II miejsce: Michał Poczynek – 155,0 kg – 88.489 pkt.

 

Tekst i fot. TCSiR


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: -7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama