Niedziela, 7 sierpnia 2022 20:33
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Gniewinki 2022 & Festiwal Smaków Food Trucków w Gniewie! UWAGA! KONKURS!!

Serdecznie zapraszamy na Gniewinki 2022 i I Festiwal Smaków Food Trucków w Gniewie! Wielkie święto gniewian odbędzie się w ostatni weekend czerwca! Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie wraz z Gminą Gniew przygotowały moc atrakcji dla mieszkańców i nie tylko. A redakcja Gazety Tczewskiej i portalu Tczewska.pl przygotowały dla mieszkańców Gniewa i turytów, którzy tego dnia będą na imprezie, konkurs na dowolne danie z food trucka. Pod tekstem przedstawiamy zasady naszej zabawy. Do wygrania mamy 4 bony na wspomniane danie.
Gniewinki 2022 & Festiwal Smaków Food Trucków w Gniewie! UWAGA! KONKURS!!
Autor: Materiały promocyjne/collage redkacja

Gniewinki 2022 przypadają już za tydzień w sobotę, 25 czerwca. O godzinie 16.00 na Rynku w Gniewie nastąpi otwarcie imprezy przez włodarzy Miasta i Gminy Gniew, a następnie uroczyste wręczenie nagród w konkursie Pomorskie dla Seniora.

Do godziny 22.30 przewidziane są koncerty muzyczne oraz inne atrakcje. Na gniewskiej scenie wystąpią m.in. Patrycja Markowska i Czadoman. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. W tym roku podczas Gniewinek odbędzie się także I Festiwal Smaków Food Trucków w Gniewie, który potrwa od godziny 12:00 w sobotę aż do niedzieli do godziny 20:00. Poza sobotnimi koncertami zaplanowany jest wspaniały Pokaz Tańca Gniewskiego Uniwersytetu III Wieku (godz. 18.30) a także pokaz iluzji Mago Magic Show - Bartosza Szuberta - uczestnika „Mam Talent” (godz. 20:20)

Dance, Iatlo Disco, Disco Polo i... rock

Jako pierwszy w sobotę na scenie wystąpi lokalny zespół „Danos”. To grupa muzyczna składająca się z trzech przyjaciół, których połączyła miłość do muzyki. Grają muzykę w szerokim zakresie – znajdziecie u nich covery hitów zarówno polskich, jak i zagranicznych Italo Disco, a nawet Disco Polo. Zespół składa się z trzech osób – Damiana (keyboard), Andrzeja (gitara) oraz Łukasza (wokal).

Po godzinie 17.30 scenę przejmie CRISTO DANCE - zespół muzyczny, w którego podstawowym składzie znajduje się charyzmatyczny lider zespołu, piosenkarz oraz autor tekstów i muzyki w jednej osobie – Krzysztof, piekielnie żywiołowy perkusista - Rafał a także płeć piękna za konsolą, jako Dj - Wiktoria oraz najnowszy nabytek w grupie - młody i bardzo utalentowany saksofonista Karol.

O 19.00 na scenie pojawi się – Czadoman! Twórca znany jest z takich hitów jak: „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Dziewczyna z Instagrama”. Wystąpił również w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym zajął pierwsze miejsce.

Główną gwiazdą sobotniego wieczoru będzie piosenkarka, stuprocentowa rockmanka – Patrycja Markowska. Na gniewskiej scenie wystąpi po godz. 21.00 i zaprezentuje swoje największe hity, takie jak „Jeszcze raz” czy „Świat się pomylił”.

Organizatorzy przygotowali także wiele atrakcji dla dzieci. Przewidziane są m.in. dmuchańce, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne oraz zumba dla dzieci (godz. 17:15).

 

I Festiwal Food Trucków w Gniewie

Ostatni czerwcowy weekend spędzimy razem z pysznym jedzeniem, wyjątkowymi napojami i niepowtarzalną atmosferą!

Wszystko to z powodu I Festiwalu Smaków Food Trucków w Gniewie!

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce. Ideą festiwalu jest promowanie street foodu oraz jedzenia w duchu „slow”. W wydarzeniu udział biorą food trucki z całej Polski, które dobierane są pod kątem, jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Festiwal odbywa się już w ponad 30 miastach Polski, zabierając uczestników w kulinarną podróż dookoła świata.

Ponadto w imieniu Stowarzyszenia Operetka Wrocławska oraz własnym serdecznie zapraszamy także na plenerowy koncert, który odbędzie się na gniewskim rynku w niedzielę, 26 czerwca o godzinie 15.00, w brawurowym wykonaniu znakomitych śpiewaków oraz tancerzy Teatru Scena Kamienica!!

Organizatorami wydarzenia są: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie, Gmina Gniew, Inwest-Kom, Festiwal Smaków FoodTrucków oraz Gminny Ośrodek sportu i Rekreacji w Gniewie.

Gorąco zapraszamy!

 

!! KONKURS NA DANIE Z FOOD TRUCKA !!

Redakcja Gazety Tczewskiej i portalu Tczewska.pl przygotowały dla mieszkańców Gniewa i turytów, którzy tego dnia pojawią się na imprezie, konkurs na dowolne danie z food trucka.

Wystarczy jedynie odpowiedzieć na jedno, bardzo proste pytanie związane z Gniewinkami i festiwalem street foodowym:

  1. Wymień ulubiony hit z gatunku Italo Disco.

  2. Jakie jest Twoje ulubione danie z kuchni food truckowej. Uwaga! W odpowiedzi nie można wymienić frytek, hamburgera ani hot doga.

  3. Prosimy o wykonanie selfie z Gazetą Tczewską, która zostanie przekazana bezpłatnie oraz wygranym daniem w dniu imprezy, a zdjęcie podesłać na e-mail: [email protected] Zdjęcie zamieścimy na naszym fan page'u na Facebook'u. Jest to warunek odbioru nagrody.

  4. Na odpowiedzi czekamy do czwartku do godz. 13.00 tel. 505 124 045. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

ZASADY ODBIORU NAGRODY

- przekazujemy bon na jedno dowolnie wybrane danie;

- zgłaszając się po odbiór bonu poprosimy o podanie nazwy food trucka, w którym będą realizowane bony;

- bony można odebrać na terenie festiwalu, w namiocie organizatora;

- bony można odebrać w sobotę lub niedzielę w godzinach 14.30-14.50 i 17.00-17.20

- może się zdarzyć, że wybrany food truck się wyprzeda lub skończą się do niego bony (mamy ograniczoną ilość), wówczas poprosimy o wybranie innego bonu i posłużymy radą w wybraniu równie pysznego food trucka;

- możemy poprosić o dokument potwierdzający tożsamość osoby, która wygrała bon.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama