Wtorek, 5 lipca 2022 15:30
Reklama
Reklama
Reklama

Za nadmierną prędkość: utrata prawa jazdy i wlepiony mandat za ponad 2 tys. zł !!

Policjanci wydziału ruchu drogowego z tczewskiej komendy ukarali kierowcę mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. zł oraz zatrzymali mu prawo jazdy za przekroczenie prędkości o 94 km/h w terenie zabudowanym.
Za nadmierną prędkość: utrata prawa jazdy i wlepiony mandat za ponad 2 tys. zł !!
Autor: KPP Tczew

33-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego w niedzielę 19 czerwca br. w Tczewie na al. Solidarności jechał samochodem z prędkością 144 km/h na ograniczeniu prędkości do 50 km/h. 19 czerwca br. w godzinach rannych policjanci ruchu drogowego z tczewskiej komendy patrolowali rejon al. Solidarności. Chwilę po godzinie 9.00 zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Audi, który jechał w terenie zabudowanym, na którym obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h z prędkością 144 km/h. Mundurowi nałożyli na 33-letniego kierowcę mandat karny w wysokości 2,5 tys. zł i 10 pkt karnych oraz zatrzymali mu prawo jazdy.

Policja apeluje do wszystkich kierowców, aby stosowali się do przepisów ruchu drogowego i byli odpowiedzialni na drodze.

KPP Tczew


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 22°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama