Niedziela, 7 sierpnia 2022 20:27
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Kinomani mogą odetchnąć z ulgą. Kino wraca od piątku, 24 czerwca !

Przed chwilą otrzymaliśmy komunikat z biura prasowego sieci Helios. Mamy dobrą wiadomość. Od najbliższego piątku, 24 czerwca 2022 r. kino Helios w Tczewie będzie ponownie czynne.
Kinomani mogą odetchnąć z ulgą. Kino wraca od piątku, 24 czerwca !
Autor: Helios

Treść komunikatu brzmi następująco:

„Jest nam miło poinformować, że udało nam się dojść do porozumienia z właścicielem Galerii Kociewskiej w sprawie kontynuacji współpracy. Tym samym od najbliższego piątku, 24 czerwca 2022 r. kino Helios w Tczewie będzie ponownie czynne. Bilety na seanse są już dostępne w sprzedaży, a aktualny repertuar z filmowymi nowościami można sprawdzić na stronie: www.helios.pl.”

Łączymy pozdrowienia,

Zespół ds. komunikacji sieci kin Helios

 

Niestety już po oddaniu 25 nr Gazety Tczewskiej do druku (o godz. 16.42) otrzymaliśmy odpowiedź Katarzyny Czajkowskiej, rzecznik prasowej  INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych: 

- Uprzejmie dziękuję za kontakt i zainteresowanie. Toczące się rozmowy w operatorem Helios przyniosły dziś porozumienie i kino wznowi działalność w galerii w najbliższym czasie. Proszę wybaczyć zwłokę w odpowiedzi. Oczekiwałam zakończenia prowadzonych rozmów, aby móc przekazać Państwu i mieszkańcom wiarygodną i ostateczną informację - odpisała nam pani rzecznik.

(tomm)


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama