Wtorek, 9 sierpnia 2022 03:12
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Odpowie za kradzież deski surfingowej

Tczewscy kryminalni zatrzymali 27 czerwca, w poniedziałek 25-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzież z marketu deski surfingowej o wartości prawie 1 tys. zł. Śledczy przedstawili zatrzymanemu 25-latkowi zarzut kradzieży.
Odpowie za kradzież deski surfingowej

Wczoraj kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zatrzymali 25-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzież z marketu deski surfingowej o wartości prawie 1 tys. zł 27 czerwca śledczy przedstawili zarzuty kradzieży zatrzymanemu 25-latkowi, który w wyniku przestępczej działalności spowodował straty na kwotę prawie 1 tys. zł. Teraz jego losem zajmie się sąd. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 

KPP Tczew


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama