Wtorek, 9 sierpnia 2022 03:52
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Zniszczył ogrodzenie marketu. Wandal został zatrzymany

Tczewscy kryminalni zatrzymali 58-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o uszkodzenie ogrodzenia w jednym z marketów. Pokrzywdzony oszacował straty na prawie 1,7 tys. zł. Śledczy przedstawili już zarzut zatrzymanemu.
Zniszczył ogrodzenie marketu. Wandal został zatrzymany
Autor: KPP Tczew

27 czerwca po godz. 12-tej policjanci z tczewskiej komendy otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu fragmentu ogrodzenia w jednym z marketów. Stróże prawa ustalili, że 58-letni mieszkaniec Tczewa tego samego dnia ok. godz. 10.30 uszkodził trzy panele ogrodzeniowe, w wyniku czego powstały straty na kwotę prawie 1,7 tys. zł. Kryminalni, pracując nad tą sprawą, po kilku godzinach zatrzymali mężczyznę i doprowadzili go do komendy. Śledczy przedstawili mu zarzut dotyczący uszkodzenia mienia. 
Za to przestępstwo w warunkach recydywy grozi kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.Teraz jego losem zajmie się sąd.

KPP Tczew
 

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama