Wtorek, 9 sierpnia 2022 03:27
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Testowe, elektryczne e-hulajnogi na ulicach Tczewa od środy!

Na ulicach Tczewa można zauważyć zaparkowane hulajnogi elektryczne. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby jednoślady te nie były elementem publicznego transportu. E-hulajnogą możemy pojeździć pod warunkiem pobrania stosownej aplikacji i dokonania niezbędnej opłaty.
Testowe, elektryczne e-hulajnogi na ulicach Tczewa od środy!
Autor: Facebook profil Mirosław Pobłocki

E-hulajnogi należą do firmy TIER, globalnego potentata tego rodzaju transportu, a pojawiły się 13 lipca na ulicach naszego miasta.

Jak informuje prezydent Mirosław Pobłocki na swoim profilu facebook'owym, Tczewianie mają możliwość korzystania ze 100 udostępnionych pojazdów, dzięki którym sprawnie przemieszczą się na krótszych dystansach. E-hulajnogi będą dostępne w Tczewie czasowo, a okres testowy potrwa do końca sierpnia.

„Aby spróbować jazdy e-hulajnogą TIER, pobierz aplikację, zarejestruj się i przypisz swoją metodę płatności. Następnie znajdź e-hulajnogę na mapie lub na ulicy i odblokuj ją skanując umieszczony na niej kod QR za pomocą aplikacji. Minuta jazdy e-hulajnogą TIER kosztuje 59 groszy, natomiast opłata za odblokowanie hulajnogi wynosi 2,70 zł. Nowi użytkownicy, w ciągu 14 dni od rejestracji, mogą wykupić w aplikacji miesięczny pakiet nielimitowanych odblokowań w promocyjnej cenie 1 zł. Na osoby, które już posiadają konto w aplikacji, czeka pakiet 30 dni darmowych odblokowań za 9,90 zł” - podaje prezydent.

(tomm)Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama