Wtorek, 9 sierpnia 2022 04:23
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

13-letni rowerzysta potrącony przez samochód osobowy

Wczoraj dyżurny sztumskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o potrąceniu 13-latka niedaleko miejscowości Tabory. Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze z ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny.
13-letni rowerzysta potrącony przez samochód osobowy
Autor: KPP Sztum

14 lipca (czwartek) dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sztumie otrzymał zgłoszenie o potrąceniu 13-latka na skrzyżowaniu niedaleko miejscowości Tabory (gm. Stary Dzierzgoń). Policjanci pojechali na miejsce zdarzenia, gdzie ustalili okoliczności i przebieg potrącenia. Ze wstępnych ustaleń mundurowych pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 13-latek kierując rowerem nie zachował należytej ostrożności i wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej osobowym volkswagenem, w wyniku czego doszło do zderzenia. 13-latka, mieszkańca powiatu sztumskiego z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala w Elblągu. Kierująca autem, 36-letnia mieszkanka powiatu sztumskiego była trzeźwa. Funkcjonariusze zabezpieczyli ujawnione na miejscu zdarzenia ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Śledczy wyjaśnią teraz bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Funkcjonariusze apelują do rowerzystów o rozsądek, wyobraźnię i odpowiedzialność podczas jazdy.

KPP Malbork


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama