Wtorek, 9 sierpnia 2022 03:35
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

SunCity – poznajcie festiwalowe miasteczko nowej muzycznej imprezy w Kołobrzegu

Już w wakacje, a konkretnie w ostatni weekend lipca do Kołobrzegu zawita nowe, fenomenalne wydarzenie muzyczne. Sun Festival, czyli festiwal hip-hopowy idealnie wypełni tę gatunkową lukę na muzycznej mapie Polski. Pojawią się na nim artyści z samych szczytów list przebojów i serwisów streamingowych. Organizatorzy zadbali o stworzenie na terenie imprezy specjalnego miasteczka wypełnionego rozrywką i klimatycznym wystrojem.
  • Źródło: Art. sponsorowany
SunCity – poznajcie festiwalowe miasteczko nowej muzycznej imprezy w Kołobrzegu

Sun Festival, czyli „jedyne słońce które świeci w nocy”

Sun Festival 2022, to nowa impreza na koncertowej mapie Polski, o której niedługo mówić będą wszyscy. Wpływ na to będzie miało wiele czynników, ale przede wszystkim niesamowite miejsce w samym środku lata, topowi artyści, doskonale zagospodarowane otoczenie składające się ze strefy gamingowej, strefy mody, a w niej niezależne marki odzieżowe. To tylko kilka atrakcji, jakie planują organizatorzy. Wszystko odbędzie się w Kołobrzegu, w miejscu po byłym lotnisku w Bagiczu, a miejsce imprezy będzie posiadało kilka scen, na których przez trzy dni bez przerwy grać będą dobrze znani wykonawcy.

SunCity – klimatyczne miasteczko festiwalowe

Mieszkańcy pola namiotowego, czyli miasteczka SunCity będą mieli do dyspozycji strefę dzienną, w której znajdować się będą bary z bogatą ofertą gastronomiczną oraz Strefę Gamingową w której będą mieli możliwość zmierzyć się z topowymi graczami. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ w miasteczku pojawi się też Strefa Mody, w której uczestnicy imprezy, będą mogli spotkać niezależne polskie marki, związane z modą streetwear’ową. Do tego szykowane jest miejsce chillout, w którym każdy będzie mógł w sprzyjających warunkach odpocząć i zebrać siły na kolejną noc imprezowania z najlepszymi artystami. Oferta noclegowa będzie podzielona na strefy różniące się od siebie standardem. Wszystkie jednak będą sprzyjać dobrej regeneracji. Zatem miasteczko SunCity z polami namiotowymi o wysokim standardzie oraz miejscem dla camperów w połączeniu ze specjalną infrastrukturą zamieni się w miasteczko festiwalowe, które pierwszych gości będzie mogło przyjąć od piątku 29.07.2022.

Topowi wykonawcy

Na scenach Sun Fesitvalu 2022 staną najwięksi giganci sceny hip-hopowej w Polsce. Tutaj pobawicie się przy nutach Kękę, Tede, Pezeta, czy Palucha. Mało tego, obecnością swoją zaszczyci również niekwestionowany fenomen populturowy ostatnich lat – Taco Hemingway, a także jego bliski przyjaciel – Quebonafide. Scenę rozgrzeje też ulubieniec publiczności, pochodzący z wybrzeża Kizo. Dla fanów lżejszego grania zapewniamy doskonałą zabawę przy dźwiękach muzyki Sobla i Smolastego. Nie zabraknie damskiej reprezentacji w mocnym składzie Margaret i Oliwki Brazil. Tę śmietankę muzyczną uzupełniają ukraińscy zwycięzcy tegorocznej Eurowizji, czyli Kalush Orchestra.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama