Wtorek, 9 sierpnia 2022 03:30
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

10 tys. zł grantu na remonty i upiększanie podwórka

Wspólnoty Mieszkaniowe i grupy sąsiedzkie z terenu Starego Miasta i Zatorza jeszcze do 2 sierpnia br. mogą składać wnioski o dofinansowanie w II edycji konkursu „Fyrtel – działamy”. Na działania podwórkowe można otrzymać grant nawet do 10 tys. zł.
10 tys. zł grantu na remonty i upiększanie podwórka
Autor: UM w Tczewie

Pieniądze mogą być przeznaczone na działania w przestrzeniach wspólnych polegające na przykład na porządkowaniu i zazielenianiu, zakupie elementów małej architektury sprzyjającej integracji mieszkańców czy realizację działań artystycznych.
Kolejne edycje konkursu odbędą się w następujących terminach: edycja III – od 03.08. 2022 do 17.08.2022 edycja IV – od 18.08.2022 do 01.09.2022.
Po szczegóły zapraszamy na stronę: http://atoheca.pl/portfolio/fyrtel/
Konkurs realizowany jest przez Fundację „To i Co” z Tczewa w ramach realizacji zadania publicznego: FYRTEL DZIAŁA-MY. Działanie dofinansowano w ramach projektu „Miasto od nowa – rewitalizacja Starego Miasta i Zatorza”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 8, Działanie 8.1. Kompleksowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne – wsparcie dotacyjne, 8.1.1 Kompleksowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne realizowane dla Obszaru Metropolitarnego Trójmiasta – mechanizm ZIT”.
 

Na zdjęciach, które udostępnił tczewski ratusz widać przykłady tego jak może wyglądać nasze obejście jeśli trochę przy nim popracujemy.

 

UM w TczewieOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama