czwartek, 29 września 2022 13:10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dwie osoby zginęły w po uderzeniu motorowerem w drzewo. Policjanci apelują o rozsądek na drodze.

Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło nad ranem w niedzielę 7 sierpnia na drodze między Krzemieniewem, a Sierpowem w gminie Czarne, gdzie motorower uderzył w przydrożne drzewo. Niestety w wyniku zderzenia z drzewem śmierć ponieśli jadący motorowerem mieszkańcy gminy Czarne w wieku 19- i 27 lat. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i dostosowanie prędkości do panujących warunków oraz własnych umiejętności.
  • Źródło: KWP Gdańsk
Dwie osoby zginęły w po uderzeniu motorowerem w drzewo. Policjanci apelują o rozsądek na drodze.
Autor: KWP Gdańsk

W niedzielę po godzinie 3.00 w nocy policjanci z Człuchowa otrzymali informację o wypadku drogowym na trasie Krzemieniewo - Sierpowo w gminie Czarne, gdzie w drzewo uderzył motorower i są poszkodowane dwie osoby. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci i służby ratunkowe

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny i zorganizowali objazdy, ustalili wstępnie, że dwóch mężczyzn, mieszkańców gminy Czarne w wieku 19 i 27 lat, jadąc motorowerem uderzyło w przydrożne drzewo, nie udało się ustalić żadnego naocznego świadka zdarzenia, na wypadek najechał przypadkowy kierowca, który powiadomił policję o zdarzeniu i próbował reanimować te osoby do przyjazdu służb ratowniczych. Niestety nie udało się uratować im życia. Droga była zablokowana przez kilka godzin. Aktualnie policjanci wyjaśniają przyczynę tego tragicznego wypadku.

Funkcjonariusze apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek na drodze, dostosujmy prędkość własnych umiejętności, szczególnie, kiedy poruszamy się motocyklami lub motorowerami Zwracajmy szczególną uwagę na zmieniające się warunki atmosferyczne. Zmniejszmy prędkość tak, aby bezpiecznie dojechać do celu.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama