czwartek, 29 września 2022 00:26
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

AKCJA KRWIODAWSTWA w OSP Tuchomie

  • Źródło: OSP Tuchomie
AKCJA KRWIODAWSTWA w OSP Tuchomie
Źródło: OSP Tuchomie

Zwracam się z prośbą o rozpropagowanie informacji o organizowanej akcję oddawania krwi, która odbędzie się na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu. Po „długim" weekendzie, czyli w dniu 16 sierpnia 2022 roku (wtorek) w godzinach 9:00 - 13:00 „krwiobus" z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku będzie czekał na wszystkich chętnych do podzielania się swoją krwią.

Zapraszamy wszystkich, w tym również miłośników smakowitych wypieków, ponieważ na każdego, kto odwiedzi remizę OSP Tuchomie i odda swą krew, czekać będzie ciepła kawa oraz smaczne ciasto, dzięki okazanemu wsparciu ze strony lokalnych firm:

·        Ognisty - Ratownictwo z pasją

·        SKAP Serwis Komputerowy

Wakacje trwają w najlepsze, a więc zachęcamy do zabrania z sobą swoich pociech, które będą na chwilę mogły stać się strażakami i spróbować swych sił w pożarniczych zmaganiach, a jeśli najmłodszym tęskno do szkoły to oczywiście, będzie można nauczyć się także pierwszej pomocy od tuchomskich druhów.

W przypadku jakichkolwiek pytań druh Sylwester Kręcki (tel. 787-183-242), na pewno chętnie odpowie na wszystkie pytania.

LINK do wydarzenia na facebooku: https://fb.me/e/3kC2yRj5t

Z poważaniem:
dh Damian Chamier Gliszczyński
Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama