czwartek, 29 września 2022 12:14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci szukają 14-letniego Fabiana Kosznickiego

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie szukają 14-letniego Fabiana Kosznickiego. Chłopak 10 sierpnia br. wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania i do tej pory nie wrócił. Z informacji, które zdobyli funkcjonariusze wynika, że 14-latek jest zdolny do samodzielnej egzystencji.
  • Źródło: KWP Gdańsk
Policjanci szukają 14-letniego Fabiana Kosznickiego
Źródło: KWP Gdańsk

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie szukają 14-letniego Fabiana Kosznickiego, który wyszedł z miejsca zamieszkania (Rodzinny Dom Dziecka) 10 sierpnia br. i do tej pory nie wrócił.
Chłopak ma około 164 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie, ciemne włosy, jasne oczy. W dniu opuszczenia placówki miał na sobie czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie, czarną czapkę z daszkiem.
W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 14-latka lub ustalenia jego miejsca pobytu, mundurowi proszą o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Redłowie tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub pod numerem alarmowym 112.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama