niedziela, 25 września 2022 22:44
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci szukają 17-letniej Aleksandry Jakielskiej

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie szukają 17-letniej Aleksandry Jakielskiej. Dziewczyna 25 lipca br. wyszła ze swojego miejsca zamieszkania i do tej pory nie wróciła. Z informacji, które zdobyli funkcjonariusze wynika, że 17-latka jest zdolna do samodzielnej egzystencji.
  • Źródło: KWP Gdańsk
Policjanci szukają 17-letniej Aleksandry Jakielskiej
Źródło: KWP Gdańsk

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie szukają 17-letniej Aleksandry Jakielskiej, która wyszła z miejsca zamieszkania (Rodzinny Dom Dziecka) 25 lipca br. i do tej pory nie wróciła.

Dziewczyna ma około 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne włosy do ramion. W dniu opuszczenia placówki miała na sobie czarną bluzkę, spodenki jeansowe (czarne lub niebieskie). Dziewczyna ma blizny na rękach.
W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 17-latki lub ustalenia jej miejsca pobytu, mundurowi proszą o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Redłowie tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub pod numerem alarmowym 112.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama