czwartek, 29 września 2022 13:36
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

AGRESJA!! Ukradli kebab i zniszczyli 3 auta. Do tego mieli narkotyki!

W miniony piątek, 16 września policyjni wywiadowcy z Tczewa zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ukradli w lokalu z kebabem baklave, a gdy wyszli z budynku, zniszczyli trzy samochody. Podczas interwencji jeden z nich znieważył funkcjonariuszy, a przy innym policjanci znaleźli narkotyki. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.
AGRESJA!! Ukradli kebab i zniszczyli 3 auta. Do tego mieli narkotyki!
Autor: KPP Tczew

16 września br. wywiadowcy z Komendy Powiatowej w Tczewie zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 17-,18- i 21-lat, którzy ukradli baklave o wartości 150 zł z lokalu z kebabem w Tczewie. Mężczyźni po opuszczeniu budynku zniszczyli samochody zaparkowane na pobliskim parkingu. 21-latek dodatkowo odpowie za znieważenie funkcjonariuszy podczas interwencji. Odpowiedzialności karnej nie uniknie także 18-latek, przy którym mundurowi znaleźli i zabezpieczyli narkotyki, za których posiadanie grozi do 3 lata pozbawienia wolności. Tester wstępnie wykazał, że zabezpieczone środki to marihuana.

W ubiegły piątek mężczyźni usłyszeli zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.


 

KPP Tczew


 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama