czwartek, 29 września 2022 13:04
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wymiana nawierzchni drogi rowerowej na ul. Witosa w Gdańsku Chełmie

W środę, 21 września 2022 r. rozpocznie się remont odcinka drogi dla rowerów wzdłuż ul. Witosa na Chełmie. Prace potrwają 5 tygodni.
  • Źródło: UM Gdańsk
Wymiana nawierzchni drogi rowerowej na ul. Witosa w Gdańsku Chełmie
Źródło: UM Gdańsk

Zniszczona nawierzchnia bitumiczna ścieżki rowerowej wymieniona zostanie na nową wraz z wymianą podbudowy i obrzeży. Obejmie 160 metrowy fragment wzdłuż ul. Witosa od ul. Milskiego w kierunku ul. Wilanowskiej.

W trakcie prowadzonych robót ścieżka zostanie wyłączona z użytkowania. Biegnący równolegle chodnik stanie się ciągiem pieszo-rowerowym. Prace na ul. Witosa zakończą się 27 października.

Trwa remont ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Pomorskiej

Trwa wymiana nawierzchni ścieżki rowerowej na ul. Pomorskiej. Remont obejmuje odcinek od ul. Subisława do ul. Orłowskiej Na czas robót droga rowerowa pozostaje wyłączona z ruchu, zaś rowerzyści mogą korzystać z chodnika od strony Parku Przymorze, który tymczasowo jest ciągiem pieszo-rowerowym. Prace zakończą się tam w połowie października.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama