czwartek, 29 września 2022 13:18
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Leżał pijany przed blokiem. Okazało się, że jest poszukiwany

Na półtora roku trafi do więzienia 36-latek zatrzymany dzisiejszej w nocy przez lęborskich policjantów. Mężczyzna był poszukiwany przez wejherowski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.
  • Źródło: KWP Gdańsk
Leżał pijany przed blokiem. Okazało się, że jest poszukiwany
Źródło: KWP Gdańsk

Około godziny pierwszej w nocy policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego interweniowali na jednym z osiedli w Lęborku, gdzie według zgłoszenia przed wejściem do budynku leżał pijany mężczyzna. Podczas legitymowania mundurowi ustalili, że to 36-letni mieszkaniec gminy Nowa Wieś Lęborska, poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wejherowie do odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Po konsultacji z lekarzem i upewnieniu się, że mężczyzna nie potrzebuje pomocy medycznej i może być transportowany policyjnym radiowozem, funkcjonariusze przewieźli go do komendy i osadzili w policyjnej celi.

Dziś 36-latek zostanie od konwojowany do zakładu karnego.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama