Na początku lipca do Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim wpłynęło zawiadomienie o kradzieży 200 litrów paliwa z koparki. Do przestępstwa doszło na jednej z budów na terenie gminy Pruszcz Gdański.
Policjanci z wydziału kryminalnego, którzy zajęli się tą sprawą, zebrali niezbędny materiał dowodowy i określili krąg osób podejrzewanych. Podczas dalszej pracy nad tą sprawą, policjanci wytypowali osoby, które mogły mieć związek z tą kradzieżą z włamaniem.
Dzięki temu, pod koniec września, policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę do tej sprawy. Śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży z włamaniem. Ponadto, kryminalni z Pruszcza Gdańskiego, zatrzymali do sprawy również 30-latka. Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym również jemu przedstawić tożsame zarzuty.
Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.






Napisz komentarz
Komentarze